SZYJEMY PODUSZKI OD 1SZT.!  tel. +48 576-648-406               

artychatka

Zamówienia

jak najwygodniej zamówić

R

Wyposażenie wnętrz

Jak zamówić?

R

Poduszki i pokrowce na wymiar

Jak zamówić?

R

Ogólne warunki Gwarancji

Dbamy o jakość

R

Masz pytania?

Zadzwoń 576 648 406

Jak zamówić

Poduszki ogrodowe / pokrowce ochronne –
szycie na wymiar

 1. Kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez platformy internetowe.
 2. Ustalenie wymiarów, wybór koloru, wstępna wycena.
 3. Po akceptacji, rozliczenie usługi, jeśli produkt jest niestandardowy. Jeśli standardowy realizacja zamówienia.
 4. Wysyłka / odbiór osobisty
  POBIERZ formularz do zamówienia – wydrukuj wypełnij i wyślij zdjęcie MMSem na 576 648 406
  Zobacz nasze poduszki tu – KLIKNIJ

 

Jak zamówić

Meble tapicerowane

 1. Kontakt telefoniczny, mailowy lub przez przycisk ZLEĆ PROJEKT.
 2. Ustalenie zamówienia i wstępna wycena.
 3. Po akceptacji, pomiar i szczegółowa personalizacja zamówienia (dobranie kolorów, rodzajów materiałów, ustalenie form technicznych), na podstawie naszych próbników.
 4. Podpisanie umowy (skróconej lub szczegółowej) ustalenie terminu oraz pobranie zadatku.
 5. Realizacja zamówienia oraz montaż po wcześniejszym uzgodnieniu.
 6. Rozliczenie usługi.
  zobacz nasze meble tapicerowane kliknij tu!

Dodatkowe informacje

Zamówienia, płatności, dostawa

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną 576 648 406
oraz internetową email: artychatka@gmail.com
lub poprzez przycisk ZLEĆ PROJEKT, który znajduje się w prawym górnym rogu.

Zamówienia telefoniczne można składać od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 18.
Przy niektórych produktach istnieje możliwość personalizacji, czyli wyboru tkaniny, koloru czy rozmiaru.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Za zamówione produkty można zapłacić gotówką przy odbiorze lub przelewem na konto albo na telefon.
Rachunek bankowy:
73 1140 2004 0000 3302 7735 6919 (MBank)

SPOSOBY I KOSZTY DOSTAWY

 1. Dostawa paczek oraz wysyłka produktów gabarytowych jest realizowana przez firmę kurierską DPD. Koszt dostawy od 15 zł.
  Uwaga: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze. W takich przypadkach koszt wysyłki jest podawany bezpośrednio po przyjęciu i potwierdzeniu zamówienia. Dodatkowo w opcji wysyłki można wybrać płatność „za pobraniem” za dodatkową opłatą +5 zł do podanej kwoty za wysyłkę.
 2. Odbiór osobisty w dwóch miejscach w Polsce (woj.łódzkie oraz woj.dolnośląskie) w godzinach otwarcia, ZAWSZE po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym 576-648-406.
 3. Transport własny do ustalenia w zależności od zamówienia.

CZAS REALIZACJI

Towar, który mamy w magazynie jest wysyłany do 72 godzin od zamówienia. Przedmioty wykonywane na zamówienie, w terminie do 10 – 15 dni roboczych, zgodnie z ustaleniami. Terminy realizacji usług są podawane po bezpośrednim przyjęciu i potwierdzeniu zamówienia.

 

Ogólne warunki

Gwarancja

 1. Wiadomości ogólne:

Materiały z których tworzymy swoje produkty tak jak każde tworzywo w sposób naturalny poddaje się procesowi „zużywania”, każdy materiał zachowuje się na swój sposób, dlatego stworzyliśmy regulamin gwarancyjny, w którym spisaliśmy wszystkie nasze produkty, tworzywo z którego są wykonane i ich naturalny sposób „zużywania się”, tak aby klient miał świadomość co jest naturalną cechą materiału i czego nie należy rozpatrywać  jako roszczenia do gwarancji produktu.

 1. Spis produktów:
 1. Poduszki ogrodowe z tkaniny wodoodpornej LEN
 2. Pokrowce ochronne z tkaniny wodoodpornej OXFORD
 3. Meble stalowe cynkowane i malowane proszkowo
 4. Tekstylia – narzuty z minky
 5.  Poszewki na poduszki z tkaniny tapicerskiej
 1. Szczegóły:

1-2.*tkanina wodoodporna, nie jest tkaniną wodoszczelną, posiada powłokę ograniczającą wchłanianie wody dzięki zbieraniu się kropelek na jej powierzchni, natomiast nie jest odporna na intensywne i długotrwałe napieranie wody lub deszcz siąpiący. Nie uznaje się przemoczenia tkaniny do podstaw do jakichkolwiek roszczeń.

*tkanina wodoodporna, nie jest tkaniną odporną na promienie słoneczne, zbyt intensywne i ostre słońce może wypłowieć kolor. Nie uznaje się utraty koloru tkaniny do podstaw do jakichkolwiek roszczeń.

*wypełnienie poduszki to elastyczna pianka tapicerska o parametrze t25, jest dosyć twarda, ale tak jak każdy elastyczny materiał poddaje się ciężarowi, dodatkowo obkurcza się. Nie uznaje się zmiany objętości pianki stanowiącej ok 20% podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

3. Stal jako naturalny materiał posiada pewne właściwości nawet po jego przetworzeniu, które można zauważyć zwłaszcza w produktach galanterii ogrodowej, a jest nim utlenianie co powoduje korozję stali. Zjawiska te są spowodowane działaniem warunków atmosferycznych (w szczególności częsta i nagła zmiana wilgotności powietrza).

Dodatkowo stal reaguje niekorzystnie na kurz i zabrudzenia znajdujące się w atmosferze a także na działanie człowieka (np. nadmierne pocenie się, co powoduje zasolenie elementów stalowych, co znacznie zwiększa ich korozję), należy dbać aby konstrukcja nie była wilgotna czy zabrudzona.

Stal użytkowana na zewnątrz (nawet pod zadaszeniem) jest szczególnie narażona na zmianę swojego pierwotnego koloru czy powstawaniu nalotów brudu, kurzu czy rdzy, co nie wpływa na trwałość konstrukcji.  Nie uznaje się za wadę naturalnych przebarwień stali, zachodzących podczas procesu jej użytkowania, wywołanych wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, czy działalnością człowieka,  w których użytkowany jest wyrób, a które wynikają z naturalnych właściwości fizycznych stali. Klient ma prawo do reklamacji w przypadkach kiedy to meble całkowicie nie nadają sią do użytku, wynikających z naruszenia konstrukcji elementów stalowych  (np. pękanie spawów).

4. Narzuty i poszewki wykonane zostały z tkaniny bawełnianej we wzory oraz tłoczonego polaru minky. Bawełna w wysokiej temperaturze ma zdolność do obkurczania się, dlatego pierz zgodnie z etykietą prania na opakowaniu. Polar minky jest dzianiną z tzw.włosem. Aby dłużej cieszyć się jego wyglądem unikaj prania w płynach, gdyż skleja to jego włoski. Każdy produkt może mieć wahania w wymiarze +/- 5 cm, i nie jest to wadą. Nie przyjmujemy wypranych produktów! 

5. Poszewki na poduszki z tkaniny tapicerskiej. Przy wyborze tkaniny zapoznaj się z jej właściwościami. Dobierz ją odpowiednio do potrzeb. 
4. Podsumowanie:

Każdy materiał w większym lub mniejszym stopniu jest „zużywalny”, pewne właściwości ww. mogą pojawić się szybciej lub później czy też nie muszą pojawić się wcale, jest to zależne od wielu czynników, na które nie mamy wpływu. Staramy się, aby produkt był jak najlepszy i spełniał Państwa oczekiwania, co roku się doskonalimy i wykonujemy swoje produkty z coraz to lepszą precyzją, niektóre czynniki nie są spowodowane naszą winą tak jak powyższe wymienione i mogą pojawić się nawet w pierwszym sezonie użytkowania. W razie wystąpienia niektórych „niesfornych” cech, prosimy o kontakt, a postaramy się pomóc, nie zawsze jednak jesteśmy w stanie rozwiązać sprawę tak jak Państwo oczekują, a związane jest to z bezpodstawnymi roszczeniami.

REGULAMIN PROMOCJI

Regulamin akcji: „PROMOCJA Poduszki ogrodowe -20%”:

Okres trwania:

01-31.10.2020r. (lub do wyczerpania zapasów)

Dotyczy:

– Poduszki ogrodowe z ogłoszeń zamieszczonych na https://artychatka.olx.pl

(poza „Nie dotyczy” czyt. dalej).

Nie dotyczy:
– przedmiotów już objętych promocją lub rabatem,
– usług i przedmiotów wykonywanych na zamówienie,
– transportu oraz kosztów wysyłki.

Warunki:

Rabat naliczany jest przy zakupach powyżej 100 zł.

Wejdź na https://artychatka.olx.pl  znajdź ogłoszenie gdzie w tytule widnieje słowo „PODUSZKA” napisz do nas przez formularz OLX lub zadzwoń 576 648 406 i powołaj się na PROMOCJĘ, a otrzymasz rabat 20% od ceny zamieszczonej w ogłoszeniu.

 

Poduszki i narzuta w egzotyczne liscie

Meble i tekstylia

Zestaw poduszek ogrodowych
Ogród