Artychatka to pomysł, który zrodził się w naszych głowach już w 2016 roku. Przez 2 lata zdobywaliśmy cenne doświadczenie tworząc produkty pod czujnym okiem mistrza tapicerstwa oraz doświadczonej krawcowej.

W 2018 roku postawiliśmy wszystko na jedną kartę zwalniając się z etatów, rozpoczęliśmy naszą manufakturę. Cieszymy się, gdy możemy nadać drugie życie meblom. Gdy z brzydkiego kaczątka zamieniają się w designerskie perełki. W myśl idei zero waste i recyklingu ratujemy z opresji stare, wysłużone meble, które mają dusze, a technika ich wykonania daleko odstaje od ich tanich, nowych zamienników z seryjnej produkcji.

Od zawsze podziwialiśmy drewno, dlatego skrzynki drewniane to nasz ulubiony produkt. Umiejętności krawieckie przydały się przy szyciu kolorowych artykułów dla dzieci, a tapicerskie przy tworzeniu nowych mebli.

   Naszym pomysłem na stworzenie przytulnego kąta stało się wykonywanie mebli tapicerowanych na wymiar, zagospodarowując puste przestrzenie, surowe wnęki i gołe ściany, miękkimi i cieszącymi oko materiałowymi fantazjami, zgodnie z waszym stylem i potrzebą.

Każde rozwiązanie staramy się sprawdzać na własnej skórze, a właściwie we własnym domowym zaciszu. Niejednokrotnie dzięki temu mogliśmy zrezygnować z gorszych rozwiązań na rzecz lepszych, lecz droższych. Ale to jakość jest dla nas najważniejsza i tym samym stawiamy na praktyczne rozwiązania nie tylko w naszej produkcji, ale także w kwestii zagospodarowania i wykorzystania Waszych domowych jak i biznesowych czterech kątów.

Nie zapominamy również o Waszym ogrodzie, oferując kamień ogrodowy z dostawą!

Mnogość rozwiązań jest oszałamiająca, a efekty powalające, dlatego nasze produkty wpasują się w każde miejsce.